Kamarádi?

2. března 2015 v 22:51

Takové ty chvilky, kdy se zastavíte a uděláte si menší inventuru v životě a v aktuální situaci.
Když vidíte v televizi kluka, kterej je zamilovanej do svojí nejlepší kamarádky. Pak, když vidíte blbej citát, že opravdoví kamarádi jsou ti, kteří přijdou, když ostatní odcházejí. Když se zamyslíte, kdo je to u vás, a když zjistíte, že 2 ze tří kamarádů, kteří vás nikdy nenechají ve štychu, kteří vás nikdy neodmítnou, přežijí s vámi i to nejhorší období, kdy jen brečíte a na všechno si stěžujete, jsou kluci, kteří vám už nejméně dvakrát řekli miluju tě. A vy si uvědomíte, že to, že to jeden řekl naposled před několika měsícema a ten druhej před rokem, že to neznamená, že už to není pravda. Že to, že nechodí ani na rande a ani na to nemají pomyšlení, není proto, že prostě nemají štěstí nebo že se málo snaží nebo že málo chodí mezi lidi. A když si uvědomíte, co znamená ten pohled v očích, když si kamarádovi stěžujete na svůj drahocený protějšek a říkáte, co vám zase provedl. Že jeden z těch kamarádů vás vyveze na vesnici na vzduch, kde vás pozve na dobré vínko v roubené restauraci, a nechá vás tam jít obhlídnout zvířata a směje se na vás, když začnete šišlat na koně či miniselátka.
Nebo když ten druhý, když má slzy v očích, když popisujete, jak vás to bolí, ta zrada a lež od vašeho PŘÍTELE. To, jak se tváří, když mu řeknete, že se do vás zamiloval kluk a že vám to řekl několikrát do očí a začnete mu vyprávět, jak vám odhrnuje vlasy z čela a hladí vás po tváři a položí vám dlaň pod bradu, když jste mu lžete, že se máte dobře a do očí se mu přitom nepodíváte.
Ten pohled ve VAŠICH očích, když zjistíte, že zůstáváte ve vztahu s klukem, kterej si dost možná ani neváží toho, že vás má, když další tři kluci čekají na to, až zakopne natolik, že ho pošlete k vodě, a mezitím vás jen utější a uklidňují.
Ten pocit, když zjistíte, kolik pro ty kluky znamenáte.

girl by blindmanphoto
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 2. března 2015 v 23:07 | Reagovat

no s těma ''kamarádama'' je to problém no, tihle dvě odvětví ( muž a žena ) asi nebyli stvořeni pro kamarádství :-/  jinak pokud jsi ty na té fotografii tak jde z tebe uplně charizma a hezkost :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama