Svoboda?

25. března 2015 v 19:42
Cítím to na jazyku. Taková zvláštní, příjemná chuť. Přísahala bych, že barvy jsou jasnější. První návštěva u psychologa, která dneska proběhla, mi dost pomohla.

Růžová je růžovější a modrá je zase modrá. Dokonce jsem se fakt cítila dost dobře, když jsem odtamtud odcházela. Jasně, jedna jediná návštěva mi nemůže pomoct od toho všeho, co se mi stalo a nemůže mi pomoct se s tím vyrovnat za tak krátkou chvilku. Ale vážně to nebylo na škodu. Šla jsem se ještě podívat do školy a to prostředí tam už najednou nebylo nepříjemné zamořené okolí holkama, dokonce jsem byla schopná s nima na úrovni vtipkovat a cítila jsem se moc hezky. Tak nabitá energií.

Jen jsem si to chtěla zapsat, ty první dojmy, abych si to později mohla přečíst a zasmát se a říct si, jak jsem postoupila. Co bude dál? To je zatím ve hvězdách. Jedno je ale jisté: já ten boj se sebou nevzdám, budu bojovat dál, dokud to zase nebudu já! Protože já sama sobě scházím.

A snad, jednou, ta ubrečená a nanic holka bude pryč a místo ní tu bude zase stát sebědomá, chytrá a vtipná kočka, bez který se nikdo neobejde.

JO, TAK TO PŘESNĚ BUDE!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiKi MiKi | Web | 25. března 2015 v 20:29 | Reagovat

Já myslím, že už to tak je! Určitě jsi chytrá a vtipná a nemusíš být dobrá pro všechny, ale věř mi, že je pár lidí, pro které jsi vyjímečná a to stačí!
Z článku jsem viděla kousek sebe, mám to podobně. Musíme si věřit! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama