Prosinec 2015

Láska vánoční

10. prosince 2015 v 12:00
Už se nám zase blíží Vánoce a já si tak říkám, jak šťastnej člověk vlastně jsem. Kolik těchto svátků jsem strávila tím, že jsem brečela při zdobení stromečku, kolikrát se mi ty blikající žárovičky vysmívaly do tváře a já si říkala, že bych vyměnila všechny dárky světa jen abych taky mohla konečně poznat, jaký to je slavit Vánoce s někým, koho doopravdy miluju. A teď to budou 4. Vánoce v pořadí, s chlapem, kterého miluju, a teprve až teď jsem si uvědomila, jaký to je ohromný štěstí? Jak je to k sakru možný, že ty předešlý roky jsem to neviděla?

Možná že je to všechno díky tomu, že jsem se odhodlala a zašla jsem k tomu psychologovi. Přísahám, že od tý doby je všechno jasnější, hezčí, barevnější a i věci, který nemají smysl, ho tak jako skrytě přece jenom mají :)

I když se pořád těším na "opravdový" Vánoce, tj. bez hádek s mámou, někde už ve svým s přítelem (a doufejme že tomu už tak za rok bude), s krásným živým stromečkem kterej provoní celej byt, s pečením cukroví a pitím kakaa a sledováním Popelky, i tyhle Vánoce by nemusely být tak špatný.

Proč?

Protože jsme zdraví, a protože mám přítele, kterýho fakt miluju :)


Tak šťastné a veselé