Nesvá

16. ledna 2016 v 17:48
Každá holka to zná: jak se oblečeme do korzetu, najednou se díváme na svět tak nějak jinak a vůbec všechno je jiné. Snad je to tím, že se nedokážeme pořádně ani nadechnout.
Takhle nějak se cítím od začátku tohohle roku.

Jako kdybych byla zase nějaká čtrnáctka, co si chce všechno vydupat a blázní a vzteká se kvůli hloupostem. Od začátku roku mám nehoráznou chuť dát si cigaretu. Zase. Nosim kecky. Já, která si nevezme nic co není elegantní, si vezmu kecky a mikynu s růžovým panterem a batoh. Jím jako čuně a plácám dohromady brambůrky s čokoládou. Včera jsem zjistila, že propadám z matiky a v pondělí píšu test, kterej to rozhodne. A nic neumim. Pohádala jsem se s přítelem kvůli blbosti a ta hádka trvala zatraceně skoro dvě hodiny.

A završila jsem to tím, že jsem utekla, když jsem šla teď domů a viděla jsem, jak před bytovkou zastavila oktávka. Vystoupil z ní můj bývalej nápadník a hledal můj zvonek. Stála jsem tam, jako opařená, kousek od něho, a jediný co jsem dokázala udělat bylo nepozorovaně a tiše se vypařit, aby si mě pokud možno vůbec nevšiml. Takže jsem v tý zimě s nákladem v rukách musela obejít celý sídliště, abych se dostala nenápadně na konec ulice našeho paneláku a mohla se tak podívat, jestli tam ještě stojí. Nemám od něj žádnou zprávu, změškanej hovor, nic.

Tak tohle jsem já od roku 2016.
Fakt divný.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vaness. Vaness. | Web | 16. ledna 2016 v 18:03 | Reagovat

Jestli byla hádka kvůli blbosti, bude to v pohodě a vůbec celkově bude zas líp. Nebrala bych všechno tak blbě. Třeba po tom všem příjde něco mega krásnýho, úžasnýho. Na učení máš do pondělka času dost.

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 16. ledna 2016 v 20:01 | Reagovat

Hm, já taky píšu píšu z matiky... ale mě se rozhoduje mezi 2-3 :D Ale chci vyznamenání, tak bojuju...
A neboj, jednou je tak, jednou onak, uvidíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama