Dopis

19. března 2016 v 17:51

FIGHT

Rozhodla jsem se, že si předělám pokoj. Vymalovala jsem, přestěhovala nábytek a to všechno úplně sama. Jsem na to celkem pyšná. Prohrabala jsem skříně a šuplíky, proházela zbytetečnosti a při tom jsem narzila na článek, který jsem napsala 1. února 2013. Teď, před dvouma minutama, jsem si ho přečetla.

A jen koukám.

Bylo to z doby, kdy jsem se rozešla s tim posraným berberem, a začala jsem si s tím, se kterým jsem doteď.
Psala jsem tam, jak jsem strhaná, jak mě zničil, a jak jsem i přes všechny ty debakly, jako znásilnění, smrt táty, obtěžování ze strany přítele mojí ségry a vztah s feťákem vypadala líp, než teď (v tom roce 2013). Popisovala jsem se tam, jak vypadám a jak se cítím a jak se bojím toho, že už nikdy nebudu taková, jako dřív. A dlouho jsem vážně nebyla a cítila jsem se hrozně. Mohla jsem to zkoušet horem dolem, moje starý já se ne a ne vrátit. Normálně mám chuť začít tím článkem knížku.
Ale k věci, po roce zkoušení mě to přestalo bavit, upadla jsem do depky a na všechno jsem kašlala. A pak jsem si řekla jednoho dne DOST!

Zašla jsem za psychologem a ten mi pomohl. Nebylo to hned, jako že by se mi okamžitě po návštěvě vrátila moje stará nátura, ale teď je zpátky a cítím se báječně. Snad to bylo k něčemu přece dobrý, všechno to trápení. Alespoň jsem poznala, kdo je opravdovej kamarád a kdo ne, a jsem silnější. Teď si už věřím, že vźvládnu všechno, co na mě život přichystá, ať je to co chce, poperu se s tím.

Zkoušet to znova a znova, vy, co se cítíte pod psa, vy, co jste se právě s někým rozešli, vy, kterým právě někdo umřel, vy, kterým je mizerně. Nevzdávejte to. Jednou se vrátíte. A budete silnější.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 19. března 2016 v 19:36 | Reagovat

Silnej článek, vše jsem si živě představovala. Máš pravdu, vzdávat se nic nemá. Vždycky se člověk může od něčeho odpíchnout...i kdyby neměl od čeho..

2 lemridoupe lemridoupe | Web | 19. března 2016 v 20:36 | Reagovat

Zasloužíš si obdiv za tu odvahu, že ses nebála a rozhodla se dostat se z toho dna, kde ses ocitla! Ne každý má odvahu na to zajít za psychologem a nechat si pomoci.
Teď už tě nic nezlomí, jsi silná a sílu posíláš jako inspiraci dál, díky za ni :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama