Ten typ co uteče z vlastní svatby

16. května 2016 v 20:01
Tak jsem dneska celý den ležela v posteli a myslela jsem na někoho jiného. ZASE.
Copak je správný tohle cítit k někomu, i když jsem zadaná? Je správný nedokázat se s tim svým rozejít, protože ani to prostě nejde?

Jak mám najít rovnováhu mezi tím, co je správný a tím, co chci, po čem prostě toužím.

Dívala jsem se znovu na maturiní video. Ten chlap měl oči jenom pro mě. I přesto, že tam byla i jeho přítelkyně. Dostali jsme se do nějakého kruhu, ze kterého nemůžeme ani jeden najít cestu zpět. A jak tohle zkončí, to ví jen sám pánbu.
Dívala jsem se na to video, jak mě držel za ruku, a jak všechno okolo bylo temný. Jen my dva. No matter, že tam oba s někým jsme. Nikdy jsme se ani nepolíbili, nicméně ten pohled z očí do očí je možná o to intenzivnější. Nejspíš jsem ten typ, kterej si prostě nechá toho chlapa utéct. Ten typ, kterej by v romantický komedii brečel před svojí svatbou, měl nádherný šaty, všechno bylo pompézní, a pak, dvacet minut před obřadem, se v hotelu objevil on a odvedl mě pryč, protože se načekal už dost dlouho.

Je to smutný, když uvážíte, že počas toho, co jsem psala tento kratičký článek, na mě můj přítel čekal dole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Whatever Girl Whatever Girl | Web | 31. května 2016 v 22:19 | Reagovat

Uh, oh. Vztahy jsou hrozně komplikovaná věc,.. každej můj vztah byl špatnej, hlavně proto, že klíčem ke všemu je fakt ta blbá komunikace a já vždycky chtěla komunikovat až moc zatím co muj protějšek vubec. Myslím si, že to nejlepší co mužeš udělat je si s přitelem sednout a prostě si o tom promluvit. Víš co, at to dopadne jak to dopadne, aspon budeš upřimná k osobě kterou máš určitě ráda a víš jak, upřímnost si taky zaslouží. Řekni mu, jak se cítíš a tak... aspon se ti uleví:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama