Party

10. června 2016 v 5:03
Jak někteří víte, nejsem člověk který zrovna vyhledává pařbičky a vymetá každou hospodu. No přesto jsem dneska dorazila domů... asi před dvaceti minutama?
Kdyby jen to. Šli jsme pěšky s kamarádama, který měli vyprovodit kámošku a pak i mě domů. Cesta přes dvacet kiláků, když jste tak tak vystřízlivěli, a ještě vás nehorázně bolí hlava z překouření a ještě máte asi tak trochu špatný svědomí z toho, co jste na tý párty vyváděli s někým, do koho jste už nějakou dobu tak nějak platonicky (asi) zamilovaný... Nebylo to nic zas tak špatnýho, jen mi dal pár polibků do vlasů, na spánek, bradu, čelo, propletl prsty s těmi mými a "zahříval" mi rukama paže, aby mi nebyla zima.

A já ani nevím, jestli mám morální kocovinu nebo ne. Co když se to ten můj dozví? Zase kdo by mu to ale řekl, žejo... A i kdyby, tak stejně uvěří mě, když řeknu, že se nic nestalo. Když mě vyprovázel domů, ptal se mě jestli má ten můj důvod na něho žárlit a snažil se mě donutit přiznat, že k němu něco cítím. Spíš se snažil donutit mě říct to nahlas. Neřekla jsem, ale stejně to bylo víceméně jasný. A ještě mě přemlouval, ať tam přespím. Musela jsem domů, měla jsem tam antikoncepci a tak, a i tu jsem si vzala asi tak o 6 hodin později. A upřímě řečeno, kdybych tam spala, neskončí to asi jenom u polibků do vlasů. Nevim jak se cítím, nevím jestli si to chvi zopakovat nebo zavolat příteli ať se vrátí z otvíráku a jde mě pomazlit. Nevim nic kromě toho, že je mi špatně od žaludku a tříská mě palice jak střep.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 10. června 2016 v 12:27 | Reagovat

zajímavý blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama