Travič

16. července 2016 v 12:48
Tak jsem projížděla blogy a našla jsem zmínku o kočičí kavárně v Brně. Automaticky jsem se podívala na Google, jestli a kde se dá najít něco takového v Prarze. Otevřela jsem záložku NAŠE KOČIČKY, pročítala jsem si, dívala se na fotky a najednou jsem narazila na jednu, která měla dva edity. První, že kočka je v útulku ve stálé péči veterináře a že se jakš takš zoatavuje a druhý, že už není mezi námi, protože podlehla na nemoc jater. Někdo tu kočku totiž otrávil.

To samé se děje v mém okolí. Ve městě, ve kterém bydlím, pobíhá nějaký kretén, kterého očividně baví házet na zem buřty s jedem na krysy, párky napíchané hřebíky. Psi to samozřejmě zhltnou ani neví jak, polknou to jak šišku a majitel neudělá nic. Můžete si mít psa na vodítku, pozorovat ho, ale jakmile něco zbystří, je prostě rychlejší než vy, kor když je tu prostě okolo těch paneláků neposekaná tráva. Ptám se, proč tohle sakra ty lidi dělají? Kdyby to zvíře nějak ubližovala, kdyby někomu třeba zakouslo dítě, ale tohle prostě nepochopím. Jak může být někdo tak zatraceně bezcitnej, že tohle udělá? Nebo z toho má srandu? Nevím. Každopádně jsem toho názoru, že jakmile je někdo s něčím takovým přistižen při činu, udělala bych mu to samé. Klidně bych mu osobně narvala do chřtánu jedem na krysy promočený buřt, a sledovala ho, jak v křečích a bolestech umírá. Že je to nehumání? Ono trávit psy a kočky, to je totiž taky nehumání. A myslím si, že kdyby se takovýhle trest zavedl, už by si hodně lidí sakra rozmyslelo, než něco takovýho udělá.

Nedávno jsem potkala jednu paní, co tady okolo někde bydlí. Venčila pejska, který měl krunýř okolo krku, vyholené břicho a skoro nemohl chodit. Ptala jsem se, co se mu stalo. Prý tu něco sežral a když si všimla, že je mu zle, vzala ho na veterinu a prý to bylo za pět dvanáct. Pejsek chodil dlouho na kapačky a teď už ho tu nevídám. Uklidňuju se tím, že se třeba míjíme nebo že se paní odstěhovala, ale co si budeme namlouvat, že?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pyrit Cumberbatch Pyrit Cumberbatch | Web | 22. července 2016 v 20:10 | Reagovat

Tihle lidi jsou opravdu odporní a jsou spodina...nevím jak a proč to může někdo udělat. A když si vzpomenu na svoje milované (velká kočka a koťátko) dělá se mi zle a stahuje se mi žaludek že by zažily něco podobného..
Ale nejsem teda fanouškem kočičích kaváren...je to o ničem.

2 periastringer periastringer | E-mail | Web | 15. srpna 2016 v 11:51 | Reagovat

Mému milovanému zlatému retrívrovi jednou cikáni přes plot takový buřt hodily. Samozřejmě byl na zahradě taťka kterého si nevšimli, nejenomže je vláda sprostila viny, ale ještě nám vyhrožovali. Náš pejsek to skoro nepřežil. Byl na operaci a mi zavolali, že buď se do dvou hodin probere nebo je konec, nejdelší chvíle v mém životě..ale on je bojovník a probral se! :) a mimiochodem, 2 z těch cikánů přejelo auto. A třetímu zemřela den po sproštění viny máma, karma je svině. A pokud se divíš že to nikde není, byly to cikáni..takže je jasné že to nikdo neřešil, od té doby jsem silná rasistka. Mému psovi nikdo ubližovat nebude, a ti 3 nebyli jediní.

3 Liška Liška | Web | 15. srpna 2016 v 12:15 | Reagovat

Schválila bych hon na traviče a do chřtánu jim narvala kyselinu... nerozumím té odporné lidské, až mrazící nelítosti, jenom netvor dokáže ublížit nevinnému zvířeti. Ohroženi nejsou jenom pejsci, ale i ostatní.

Já dokonce znám případ, kde malá holčička chtěla sníst kus otrávené návnady, propíchané hřebíčky.

A jsou natolik drzí, že to klidně vhodí i do zahrady.

Snad se pro takové už někde vaří voda!

4 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 15. srpna 2016 v 12:30 | Reagovat

Lidi jsou prostě trapiči. Vybíjí si svoje komplexy tímto nechutným způsobem. Psi nejsou jediní, nedávno někdo v oboře usekl hlavu dvou březím srnám (nebo to byly laně?) a před pár lety tu byla ta aféra při rozpadu klučičí skupiny 1D, kdy zfanatizované fanynky podřezávaly koťata jako výhružku aby se skupina dala opět dohromady. Lidská blbost s krutostí nezná mezí.

5 trideci trideci | 21. září 2016 v 18:10 | Reagovat

z toho mám nejevštší strach..přísahám si, že jestli někdy uvidím někoho, kdo nástrahy háže, i kdyby to byla stará babka nebo nerudnej dědek, vymlátím z nich duši..asi bych se vážně neovládla, co je to za lidi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama