Kamarádky až do smrti

16. srpna 2016 v 18:02
Moje nejlepší kamarádka mi už několik měsíců nezavolala. A když zavolala naposled, bylo to proto, že chtěla vypracovaný materiály k maturitě. Od tý doby nic.

Pak mi umřela moje nejmilovanější teta na světě. Celá zničená jsem jí volala a ona mi to ani nezvedla. Po chvíli teda volala zpátky, a když jsem jí ukníkaně řekla, kdo mi to umřel, moje kouzelná teta, neřekla mi na to nic než táhlý hmmmmm. Rozhovor trval asi minutu.

To jako vážně? Moje odjakživa nejlepší kamarádka a takhle zareaguje? Navíc, ani mi neřekla, že se dala zase dohromady s Vojtou, se kterým se rozešla už víc než před rokem a půl.

Naše kamarádství zaniklo prakticky vzato stejným datem, kdy jsem si zrušila facebook a odešla na jinou školu (školu vzdálenou 5 minut od té původní). Přestaly jsme si volat, psát, stýkat se, dokonce mi ani neodpověděla na Happy holiday o posledních Vánocích.

Najednou už nemám chuť s ní mluvit, nemám moc zájem o to, co dělá ani s kým se tahá. To, že si přeju, aby se měla fajn sice trvá, ale mrzí mě, jak to mezi náma dopadlo. Je to smutný když si vezmete, že s touhle holčinou jsme i ležely v porodnici jako miminka a od tý doby jsme byly nerozlučitelný, pořád spolu a za každou cenu jsme se podporovaly. Co se stalo se asi už nedozvím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hvezdykrasy hvezdykrasy | Web | 16. srpna 2016 v 21:27 | Reagovat

Tak to mě moc mrzí. Jak situace s tetou, tak situace s kamarádkou. Je důležité, abys zůstala silná, ty to zvládneš. Článek je velice dobře napsán. Chvílemi mě nutil myslet na svoje ztracené vztahy.

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 28. září 2016 v 19:56 | Reagovat

Mám něco podobného za sebou taky. Až na to že ten silný vztah trval jen pár let. Prostě smrt blízkých ukáže pravé osobnosti našich přeživších blízkých.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama