Plus a mínus rovná se (pokračovat/zkončit)

21. srpna 2016 v 21:52
Včera měl můj přítel mít poklidný večer doma u compu, s kamarádem si naplánovali, že budou celou noc hrát. Najednou změna plánu, jinej kamarád (pěknej čurák, co mlátí holky, mimochodem), odjíždí za několik měsíců do ciziny. Tak že mají rozlučku (záminka). Tak že jdou na tah.

Dobře, akceptuju to, že si chce vyrazit s klukama. Akceptuju, že někdy za čas je potřeba udělat si pánskou jízdu. Ale už neakceptuju to, že už 4 roky čekám, až mě někdy vezme s sebou, žádám ho o to a nic. Neakceptuju to, že mi tvrdí, že je celou dobu v jednom baru, ve kterém zavírají ve dvě ráno a přijde domů v 5. Neakceptuju, že mi lže, když tvrdí, že se pak courali venku s klukama, když vím, že celou noc lilo, že byl průtrž mračen, přestože ví, že vím, že jakmile spadne pár kapek, není ochotnej si dojít ani do krámu a to prosím s deštníkem. Neakceptuju ani to, že mi přijde, že jsem všechny ty roky víc nešťastná než šťastná. Ani to, že když chci někam jít já, je to velikej problém.

A z tohohle důvodu jsem se rozhodla, že udělám něco, co už delší dobu odkládám. Začnu si psát seznam. Stránku jsem rozdělila podélně napůl, nadepsala sloupečky plus a mínus a k dnešnímu datu jsem začala všechno zapisovat. Příští měsíc, tj 21. 9. se podívám, jestli převažují plusy nebo mínusy a podle toho se rozhodnu, jestli budu v tomhle vztahu pokračovat. Nashle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 26. srpna 2016 v 10:37 | Reagovat

Tak to je dost špatné, když tě nechce brát sebou, mám obavy že tě možná i podvedl...

2 Susane S. Susane S. | Web | 30. srpna 2016 v 13:24 | Reagovat

Buď v klidu, můj smraďoch mě taky nikam nebere, prej že to co si povídaj není nic pro má ouška :D chápu to, je to přeci jen pánská jízda, takže to znamená, že povídaj o samých prasárnách :D Ale chápu že jsi naštvaná, že když chceš jít někam ty tak se mu mlží před očima, máme to stejně, já teoreticky také nikam nemůžu, ale jelikož už jsem si na ten sub režim zvykla, tak nemám potřebu se jít někam opíjet :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama