Temný stránky webu

17. srpna 2016 v 17:22
Po pořečtení vašich komentářů jsem narazila na jeden koment, kde autor psal něco o dark webech a deep webech a podobně. Nevím jestli jsem tak hodně zaostalá, každopádně to pro mě byla novinka. Začala jsem si tedy hledat, co to vlastně tyhle weby jsou. Všechny za něco stojící popisy byly v angličtině a já byla moc zvědavá na to, abych byla ochotná něco tak dlouho louskat. Tak jsem se přesunula na youtube. Tam je lidí co se o tohle zajímají dost. Projela jsem si nejdřív základy a pak, jak postupně vyskakovaly doporučený videa, jsem koukala dál. Lidi, co si stáhli Tora streamovaly procházení se po těchto webech. No a já jsem koukala na další a na další... Nakonec jsem zaklapla noťas a šla jsem radši se psem na vzduch. Jako takový nechutnosti, co se tam dají najít, to je neuvěřitelný.

Podrobný návod, jak uvařit ženu, kde říznout, aby bylo maso křehčí, čím ji okořenit, jak dlouho se má vařit a jaký přílohy jsou k tomu nejlepší... Dále tam někdo našel redroom na způsob Survivle games, to už bylo trochu moc. Můžete si zakoupit za pár tisíc bitcoinů účast. Hra je pro 4 lidi, každý bude mučen, jen jeden přežije. Můžete koukat přes webkamery a když si trochu připlatíte, můžete dění mučení trochu ovládat. Chcete někomu useknou nohu? Pošli pár b navíc a my mu jí useknem. Krása, ne? Kdo by tohle nechtěl vidět. Bylo tam odpočítávání, kdy hra začne, a když si vezmu, že tohle video je starší a že ty lidi tam někde jsou nejspíš mučený pro zábavu jiných... Pokud to teda není fake. Což může být.


Nebo stránka s vyfocenýma miminkama (nebo natočenýma), který se narodily mrtvý. Jako přijde tohle někomu normální?

Věděla jsem, že někde na netu se dá tohle najít, ale nenapadlo by mě, že to půjde až takhle snadno, prakticky jen tím, že si stáhnete speciální prohlížeč, který je zdarma a běžně dostupnej. No, nechtěla bych bejt dítětem, který na to třeba taky narazí.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama