Fajn život v troskách

29. září 2016 v 15:44
Znáte ten pocit, když máte plnou hlavu starostí a ještě do toho omarodíte? A tak nějak jediný, co můžete dělat když máte na krku chřipku je dívat se na televizi, projíždět net a pít horkej bylinkovej čaj?
Jo? V tom případě si dovedete představit, jak je to super, když z ničeho nic elektriku vypnou.

Začala jsem panikařit. Nemám co číst, schůzky s kamarádama jsem zrušila, protože se v tomhle stavu nehodlám plahočit někde venku nebo v kavárně nebo tak něco.
Ale myšlenky se mi začaly míhat hlavou, všechny ty věci, co jsem doteď poloúspěšně potlačovala.

Totiž: moje starší ségra a zároveň nejlepší kamarádka mi napsala, že se mnou zkončila. Proč? Protože jsem si dovolila jí říct svůj názor a pak ten její interpretovat matce. Bohužel jsme si nejspíš v něčem nerozuměly, a ona to vzala tak jako že jsem jí chtěla pošpinit a mámě jsem lhala. Paráda. Takže se se mnou nebaví. Do toho na mě něco vlezlo, takže mám pocit že se mi v krku zaseknul knedlík s ostrejma, bodavejma cvočkama, který se ozvou pokaždý když polknu. A to mám jít zítra makat. Můj přítel měl včera svátek a dnes mu opožděně popřála jeho bývalá nejlepší kamarádka a zároveň holka, do který byl léta zamilovanej. Ta holka mu tak dva roky nenapsala ani k narozkám, ani na svátky, neodpověděla pořádně ani na jeho přání. A to bydlí v baráku přes silnici. Vesměs veškerá komunikace mezi nima bylo pozdravení se, když se náhodou potkali při vynášení odpadků. A najednou mu píše a chce s ním jít ven? A on mi řekne: no co jsem jí měl říct, půjdu no…
A mě se sevře žaludek a běžím si zapálit cigaretu, přičemž se rozkašlu a skoro se pozvracím, protože v tomhle stavu ani kouřit nemůžu. A přitom to je přesně to, co bych teď nejradši: zapálila si, dala panáka nebo skleničku vína a šla na ty zrušený schůzky s kámošema, abych na to mohla přestat myslet, nebo ještě líp, promluvila si se ségrou, která momentálně dělá že neexistuju. Takže se mám super a všechno se mi daří. Paráda. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama