Každý má v sobě zvíře. Doufám

14. prosince 2016 v 7:08
Každý (doufám) má v sobě kus zvířete.
Nevěřite? Tak se zamyslete. Jak se cítíte při sexu? Přece když je to dobrý, automaticky přepneme na jakýsi zvířecí, přírodní pud, neuvažujeme racionálně a jen chceme víc. Osobně v sobě trochu to zvíře cítím. Když už máte černo před očima a existujete jen vy a partner(ka) a šíleností už nevíte coby, občas křičíte jen abyste neexplodovali, mlatíte hlavou o pelest postele a nebo škrábete, koušete...

Nebo.

Když přijde malér. Když se zraníte vy nebo někdo v okolí. Když vidíte že hoří. Mozek se přepne a jednáte racionálně, navalí se do vás hromada adrenalinu a najednou na emoce není čas. Prostě řešíte situaci jak nejlíp dovedete. Jakýsi pud sebezáchovy, přežití - je jedno jak to nazvete. A až teprve potom, co to vyřešíte přijdou emoce. Nebo dejme tomu, cítíte se ve stresu, pod tlakem, smutní, vystrašení, ale přece se v prvé řadě nezačnete topit v emocích, tolik se na to nezaměřujete a primární je přeci vyřešení akutní situace.

Nebo se pletu?

Protože jestli to nemáte tak jak popisuju, nedovedu si představit, jak bych zvládala nenaplnění po sexuální stránce nebo strach ze zvládnutí krizové situace.

Příklad: v pět hodin ráno mi zvonil budík, vstávala jsem do školy. Vytáhla jsem mobil z nabíječky, vstala jsem a co vidím - ze zásuvky plamen. Ze zásuvky - prodlužky - co ležela na velice, velice velice velice hořlavém koberci. Ani jsem nepřemýšlela a letěla jsem k pojistkám, abych je vypnula. A pak teprve jsem si řekla: doprdele, to mohl bejt průser. Předtím jsem nad tím vůbec nepřemýšlela, prostě jsem jednala.

Myslím si, že ta zvířecí stránka v nás dodává našemu životu šťávu a notnou dávku odvahu, bezpečí a odvahy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Layouty od Kačky Layouty od Kačky | Web | 14. prosince 2016 v 15:52 | Reagovat

no neviem či sa dá porovnávať horenie koberca so sexom :D ale inak každý podľa mňa koná tak, ako sa mu zdá v danej chvíli vhodné...a premýšľa nad tým až potom :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama