Školení nováčků

6. prosince 2016 v 0:06


Jelikož jsem v práci nováček, poslalo vedení mě a spoustu dalších na centrálu na školení. Sešla se tu vcelku dobrá parta. Jo, neříkám nic.

Ale.

Z mýho města, akorát z jiný pobočky, jela taky jedna nová. Jely jsme teda spolu. Měla mě vyzvednout dneska ráno na zastávce ve čvrt na osm - a přijela až ve třičtvrtě. Nezavolal, nenapsala, neodepsala. A tak jsem tam stála zmrzlá jak rampouch venku, místo abych počkala někde v kavárně v teple, protože jsem nevěděla, v kolik teda přijede a jestli vůbec, protože jí vlastně ani neznám. Nakonec tedy přijela a úspěšně jsme dorazily do cíle. Sešel se tu babinec - samý ženský od 30 výše. Včetně tý slepice. Pokoj máme spolu. A máme spolu i postel, vážení. Budu dneska spát s ní, v posteli. Já, kterážto není schopná přespat ani u kamarádky.

Ale kromě ženských přijeli i dva chlapi. Taky se neznali. Prostě dorazli spolu, protože pracují kousek od sebe, stejně jako my dvě.
Padli jsme si do noty, koupili jsme si flašku a šli jsme k nim nahoru na pokoj (taky mají velkou postel dohromady). Pili jsme, a hráli hru na pravdu a podobný přiopilecký povídačky. A vyšlo na světlo, že jeden z nich je gay. A pak, že ten druhej měl s gayem jednu nepříjemnou zkušenost, že se ho prakticky někdo pokusil znásilnit, a jestli by nevadilo, kdyby ta co má spát se mnou spala v posteli s ním a on že by byl se mnou. Mě to bylo vcelku jedno, že bych spala v posteli s chlapem. Přítel se to dozvědět nemusí - není důvod mu to říkat, aby zbytečně plašil - ale ta pinda že ne. Já s ní teda taky nechtěla spát v jedný posteli a docela mi vyhovovalo, že to ten chlap takhle navrhnul. Jenže tý se to nelíbilo. A jak to nakonec dopadlo?

Tak, že tu sedim, čekám až se uvolní koupelna abych se mohla vysprchovat, protože mi jí ta slepice ihned obsadila a taky čekám, až přijde ten chlap - Pavel, a bude spát s náma oběma v posteli - mezi náma. Vážně se nemohla hecnout a říct že teda bude spát s tim druhým, i když si spolu rozumějí a povídají si a musí teda zabírat místo v posteli, i když jí tu nikdo nechce.

No, tak další kapitola našeho školení zítra, dámy a pánové. Sama jsem zvědavá, jak to nakonec ještě všechno bude. Právě mi přišla zpráva, jestli už může přijít, že je osprchovanej. Je mi dost líto toho druhýho kluka, musí si připadat hrozně. Byla bych na pokoji s ním, ale nemáme si absolutně co říct. Nebaví mě si s ním povídat.

Tak jo. Noc může začít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama