Školení nováčků, epizoda 2

6. prosince 2016 v 18:56
Tak, pokud jste nečetli předchozí článek, přerušte čtení tohoto a vraťte se o kousek níž, abyste byli v obraze. Navazuju.

Jakmile jsem dopsala včera první článek, šla jsem do sprchy a než jsem vylezla, už jsem slyšela toho týpka co u nás přespal - Pavel, mimochodem - jak si povídá s Pipinou. Tak nějak jsem počítala s tim, že až přijde, budu už zahrabaná pod peřinou, a bude to o tom podívat se na něco v telce a nebo si dát z minibaru ještě pivko. V posteli jsme teda byli tři, Pavel si lehl mezi nás. Ta Pipina byla tak opilá, že usnula prakticky hned. Televizi nám zakázala si pustit, rozsvítit jsme si nemohli a museli jsme být absolutně potichu, nesměli jsme si otevřít okno, i když tu bylo vedro na padnutí. Venku je mínus deset stupňů a jelikož ona vypadla poprvý za ty dva dny sama beze mě někam do háje, jsem tu sama a konečně větrám. A sedim přímo u okna, který mám otevřený už přes hodinu a půl a teprve teď mi přijde, že je tu maličko chladnějc. Po hodině a půl a při mínus desíti stupních. Dovedete si představit, jak velký tu bylo horko a dusno?

Zpátky k večeru. Jakmile usnula, potichu jsme si povídali, jen tak. A že se nudíme. Oba jsme zadaní, jen pro pořádek, a on se ke mě začal tulit, objímat mě, hodil si nohu přese mně - takový to propletení - a vůbec mu nedošlo, že ho odstrkuju. A pak začal, jestli se nechci třeba aspoň pomazlit. Na mojí odpověď: ne, jsem zadaná a šťastně, díky nechci, mě přemlouval a argumentoval že co oči nevidí, srdce nebolí. Tak jsem se k němu otočila zády a fakt jsem se snažila usnout. On se ale opět přilísal a najednou, co necejtim. Něco mě tlačilo do zad. Byla jsem naprosto vytočená a při lehkých úpadcích do spánku jsem si chvilkama myslela, že je to můj kluk a že se ke mě mazlí a když jsem si uvědomila kde to jsem a kdo to je, byla jsem už nejen vytočená, ale i smutná a stýskalo se mi tak moc, že jsem už nemohla usnout. Strašila jsem do tří do rána, a pak jsem se rozhodla že si zajdu dát ven alespoň cigáro abych to rozdejchala. Dneska jsme se skoro vůbec nebavili, straní se mi. Ani jednou za mnou nepřišel na cigáro, při cestě do Billy radši zůstal čekat sám v trafice. Nevím jestli se stydí, nebo má uraženou ješitnost, každopádně dneska večer párty pokračuje. Právě se chystám odevzdat pipině klíče a jít za nima nahoru s lahvinkou vína. Děj se vůle boží, jsem ráda, že pak už toho chlapa víckrát neuvidim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Layouty od Kačky Layouty od Kačky | Web | 14. prosince 2016 v 16:05 | Reagovat

Tie tvoje články sú úplne super :D asi by som sa nevedela rozhodnúť či mám vyhodiť z postele jeho alebo ju :D

2 bonneris bonneris | 14. prosince 2016 v 19:49 | Reagovat

[1]: To je milý, děkuju :)
A na Pipině závisel můj odvoz domů. Takže jsem se rozhodla jí postel dopřát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama