Miluj svůj život

20. července 2017 v 18:51 | bonneris
Nerada bych aby někdo tento článek bral jako sprostý vychloubání, ale nedalo mi to. Celý týden okolo tohoto tématu chodím, a nakonec jsem si musela sednout a napsat tohle: miluju svůj život.
No vážně, jsem naprosto spokojená, svůj život miluju a neměnila bych naprosto, absolutně nic. Mám hezkou práci, ve které se mi daří, dnes jsem měla meeting s šéfovou a byla ze mě nadšená. Mám úžasnýho chlapa, kterej mi neustále nosí kytky, i když nic neslavím - prostě jen tak pro radost mi přinese kytici oblíbených tulipánů, je romantik se smyslem pro humor a zároveň je pro mě skálou, o kterou se můžu kdykoliv opřít, když zrovna nemám den. Mám dvě skvělý ségry, který jsou zároveň mýma nejlepšíma kamarádkama, dva malý sladký synovce a třetího na cestě a báječnou maminku, která si vždycky ví se vším rady a vždy si dokáže poradit a která mě naučila se se životem trochu porvat.


june, coffee, and book image

Mám nejhustějšího psa na světě, který rozlišuje pravou a levou stranu, povel uhni-nevidím na telku zvládá s přehledem, psa se kterým si klidně dám ranní nedělní kávu (protože se otočim a ona mi vždycky zbytek vypije). Mám konečně svoje vysněný tetování, který mě motivuje, abych v životě dál dělala to co mě baví a co dělat chci, ne co dělat musím a i díky němu jsem šťastná, protože samo o sobě mi splnilo můj malý sen a neustále ho mám na očích. Mám inspiraci na dokončení svojí knížky. Mám konečně vidinu toho, že se na jaře budem stěhovat do ciziny, takže tím se mi splní můj další velký sen a cíl. Jednoduše mám všechno a to, co ještě nemám, na mě čeká v brzký budoucnosti, a i když je to občas celkem fuška, vím že se tam dohrabu, a ta cesta tam mě koneckonců taky nesmírně baví. Mám kámoše, kterýmu se slibně rozvíjí kariéra jak hudební, tak i podnikatelská a mám kamarádku, která si konečně našla chlapa, který ji opečovává a jsem jednoduše šťastná jak ze sebe, tak i za všechny lidi kolem, že se jim teď tak daří. Jsem tak nabitá enerigií, že občas mám problémy usnout, protože mi den přijde příliš krátkej na všechny věci, který miluju a jindy naopak padnu jak špalek a spím až do rána, protože právě po těch dnech co spát nemůžu a nechci jsem trochu vyčerpaná. A když se ráno vzbudím unavená, jednoduše si den zpříjemním ranní kávou u rádia a jen tak rozjímám.
Ano. Nemám všechno, nemám ještě hotovej řidičák, a nemám momentálně na auto, a taky nemám boží postavu, ale víte co? Mě je to fakt šumák. Věci, který jsou pro mě důležitý mám a spousta dalších na mě čeká. Takže na svém životě bych neměla absoulutně zhola nic.

quote, anne frank, and beauty image

Všem co potají v noci pláčou jak jsou nešťastný, dovolte mi jeden malý tip: noste s sebou v kabelce nebo batohu malý notýsek a tužku, a vždycky, když se vám stane něco hezkého, milého, cokoliv co vám zpříjemní den, napište si to. Je neuvěřitelný, co člověk přehlíží protože to bere za samozřejmost - když vás někdo pustí ve frontě v obchodě, když se v horku spustí déšť a krásně osvěží vzduch nebo když se vám povede uvařit sakra dobrá večeře. Tohle všechno je něco, co vám pomůže k tomu uvědomit si, jak skvělí vlastně jste a že na tom vlastně nejste vůbec špatně. A pak, až přijdou dny, kdy vám nebude do smíchu, nebo se něco přihodí, podívejte se na svoje zápisky plné pozitivní energie a uvidíte, jak vám to dobije baterky.
Přeji hezký den :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcela Marcela | E-mail | Web | 20. července 2017 v 19:45 | Reagovat

Přesně tak , člověk by se měl radovat z každé maličkosti, být spokojený, pokorný a já nevím co ještě. Mě když je nejhůř , si vzpomenu na lidičky, co mají potíže se sluchem, nebo nevidí , či nemůžou chodit  atd.Přitom  vidím, že  žijí a mají život rádi, jsou pozitivní. Takže tak :-) .... Moc pěkně napsané ;-)

2 Eliss Eliss | Web | 20. července 2017 v 21:15 | Reagovat

Je krásné že jsi spokojená, přeji ať ti to vydrží :-)

3 crazyjull crazyjull | Web | 23. července 2017 v 23:48 | Reagovat

Ahoj! :)
Opravdu nádherný článek! Ten tip na konci je boží a už dlouho jsem chtěla s tím začít, jen jsem se k tomu ještě nikdy neměla, ale teď přísahám, že si takovéto pěkné maličkosti začnu psát. :D
Tvůj článek přidávám do výběru za tento týden. :)
crazyjull

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama