Diskuze

27. ledna 2018 v 17:50 | Bonneris
Tak hlasy jsou sečteny a je to jasné - na dalších 5 let tu máme zase Miloše :)

A víte co? Já jsem ráda. Je to jeden z mála lidí zastupujících naši zemičku, co se nebojí říct vlastní názor, i když to bude znamenat, že o něm další den v Blesku někdo napíše, že sympatizuje s Putinem... a dělá dle mého přesvědčení to, co je pro národ nejlepší. Samomzřejmě chápu, že tu bude spousta lidí, kteří si tuhle větu přečetli a poťukají si na čelo, jaká jsem blbá... I můj chlap volil Drahoše místo Zemana, protože ho prostě nemá rád. Ale to nevadí. Lidi mají právo na to si vybrat, vždyť je tu nějaká demokracie, žejo?

Tenhle článek ale není věnovaný ani tak samotným volbám a prezidentovi, jako spíš veřejným diskuzím na netu, kde se o politice lidi baví.

Výsledek obrázku pro diskuze

Například na diskuzním fóru na lide.cz, kam jsem se po letech znovu přihlásila.
A čuměla jsem.
Sama jsem do té diskuze napsala, ale po pár chvílích jsem měla chuť dát si facku za to, že si dobrovolně rozhašuju žaludek. To, jakým způsobem se tam voliči Drahoše vyjadřují o "debílcích, co volili Zemana", jak jsou hnusný, sprostý a arogantní... Vážně není jediný místo na netu, nějaká diskuze, kde lidi fakt diskutují aniž by se nevzájem uráželi takovýmhle způsobem? Jak říkám, každý má právo na názor, ale proč u toho hned někoho urážet? Tohle je za mě ta největší spodina - lidi, co neumí slušně komunikovat a na každýho akorát štěkají, pomlouvají a urážejí. A je to smutný, protože pokud byste někoho takového potkali venku, nepodíval by se vám ani do očí. A tak těm dotyčným nezbývá než sednout k PC urážet někoho slovně na dálku, v bezpečí, za monitorem. To mají hned všichni ramena, že?

Někdy je mi z lidí jako z celku opravdu zle. Doufám že se dotyční, co se takto chovají, chytnou za nos a zamyslí se nad tím svým jednáním s lidmi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama